Dubina, ranč Sabinov

Ku každej jednej svadbe, či oslave pristupujeme s láskou k tomu, čo robíme.

Dubina, ranč Sabinov

Dubina, ranč Sabinov

Ku každej jednej svadbe, či oslave pristupujeme s láskou k tomu, čo robíme.

Adresa: Ražňany, 08301 Sabinov
Telefón:+421 903901696
E-mail:info@rancdubina.sk

Ranč Dubina je originálnym miestom pre vašu svadbu priamo v srdci prírody.
Nájdete u nás ľudský a rodinný prístup pri organizácii a Vaša oslava získa vďaka nám neopakovateľnú a pokojnú atmosféru. Toto miesto si od prvého okamihu Vy aj Vaši hostia doslova zamilujete a ostanú Vám naň len tie najkrajšie spomienky.

Ranč Dubina sa nachádza na východe Slovenska, približne 22 km od Prešova, v blízkosti dedinky Ražňany. Na súkromnom pozemku máte pri prenájme k dispozícii krytý drevený altánok s kapacitou 150 hostí, chatu v prípade záujmu o ubytovanie pre 30 osôb a to všetko celoročne, priamo v srdci lesa. Krásna príroda všade naokolo ponúka, v prípade dobrého počasia, veľa možností pre Vás a Vašich hostí.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.