Broadway Bowling, reštaurácia Sabinov

Broadway Bowling patrí medzi najväčšie podniky v Sabinove.

Broadway Bowling, reštaurácia Sabinov

Broadway Bowling, reštaurácia Sabinov

Broadway Bowling patrí medzi najväčšie podniky v Sabinove.

Adresa: 17. Novembra, 083 01 Sabinov
Telefón:0915/088 666
E-mail:info@broadwaybowling.sk

Služby nášho podniku Vám ponúkame v klimatizovaných priestoroch na prízemí s barom a kapacitou 30 miest, vo vedľajších priestoroch s kapacitou 40 miest, obidve v blízkosti dvoch bowlingových dráh.

Na 1.poschodí Vám ponúkame klimatizované reštauračné priestory s kapacitou 60 miest , so samostatným barom. V týchto priestoroch ponúkame možnosť usporiadať promócie, rodinné oslavy, narodeninové oslavy, školenia, firemné akcie a iné posedenia.

Široký výber chutných jedál a viac ako 30 druhov pizze, 12 druhov cestovín a fajity, pripravujeme vždy z čerstvých a kvalitných surovín. Kompletnú ponuku dopĺňajú aj chutné dezerty a široký sortiment alko a nealko nápojov a miešaných drinkov.

Bowling je neodmysliteľnou súčasťou nášho podniku. Spolu s príjemnou obsluhou ,chutným jedlom a príjemným prostredím, zaručí našim zákazníkom chvíle plné relaxu a oddychu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.